ЗДО №7 "Берізка"
Вінницька область, Гайсинський район

Методична панорама

Груша Наталія Віталіївна

Освіта  – вища педагогічна

Кваліфікаційний рівень  – «Спеціаліст вищої категорії»

Загальний стаж педагогічної роботи  – 16 років

Стаж роботи у закладі на посаді вихователя-методиста 

Моє педагогічне кредо – "Неможливо навчити людину бути щасливою,

                                                                 але виховувати так, щоб вона була щасливою, можна» 


                                   Моє життєве кредо«Роби людям добро не чекаючи щоб вони тобі віддячили»

Вихователь - методист. Хто це?

Вихователь-методист займається методичною роботою та організує весь освітньо-виховний процес в дитячому садку. Якщо коротко, то методист аналізує, планує, організовує, координує, контролює діяльність педагогічного колективу. Разом із завідувачем він керує колективом дитячого садка, беручи участь у добиранні кадрів, у розробленні та впровадженні програм розвитку і педагогічних планів. Комплектує групи навчальними посібниками, іграми, іграшками, організовує співпрацю з іншими дошкільними закладами, школами, дитячими центрами, музеями та ін.

Вихователь-методист проводить ґрунтовну методичну роботу у педагогічному колективі: відкриті заняття для вихователів, семінари, індивідуальні та групові консультації. Крім того, він бере участь у роботі з батьками: готує стенди, папки, що присвячені сімейному вихованню та ін. Робоче місце методиста, як відомо, методичний кабінет. Там кожен педагог може отримати практичну допомогу в організації роботи з дітьми, а батьки можуть проконсультуватися з приводу розвитку дитини, отримати відповіді на питання про педагогічний процес в дитячому садку...

Ще одне завдання методиста, мабуть, найважливіше, - розуміти і правильно оцінювати сили і можливості кожного педагога, знати, що важливо для нього в житті, до чого він прагне, щоб задовольнити потребу кожного педагога в повазі, визнанні та самореалізації.

Логін: *

Пароль: *