Варіативна складова програми "Дитина" — "TIP-TOP ENGLISH"
Вас вітає керівник гуртка англійської мови
Руденко Юлія Володимирівна
Педагогічне кредо:
" До кожної дитини ключ знайти,
У праці результат хороший мати,
Упевнено і творчо до мети іти,
З любов'ю серце дітям віддавати."
Чи потрібно вивчати англійську мову дошкільнятам?
Все частіше ми приходимо до думки,що починати вивчати іноземну мову потрібно було з дитинства.Незважаючи на те ,що в багатьох школах англійська мова є предметом вивчення вже з першого класу,найчастіше знання,що там надаються,не достатні.Як наслідок цього, батьки намагаються додатково завантажити школяра різними мовними курсами і заняттями з репетиторами,які є носіями мови.При цьомубагато дорослих впевнені:щоб дітям не довелося надолужувати згаяне у дорослому віці, їх необхідно знайомити з іноземною мовою ще до школи.
Як би наполегливо англійська мова не поспішала увірватись в наше повсякденне життя, далеко не всі батьки дотримуються думки,що вчити малюків іноземної мови потрібно з маленького віку. Деякі батьки відчувають сумніви,чи так уже необхідно починати вивчати її дошкільнятам? І наскільки це потрібно,якщо в школі їм все одно доведеться проходити цей предмет в обов'язковому поядку? Не позбавляють чи таким чином дорослі, які ризикнули почати вкладати знання в дитячі голови мало не з пелюшок, дітей дитинства?
Фахівці зазначають:навіть якщо ви в майбутньому збираєтеся віддати вашу дитину до мовної школи, де вона з першого класу буде серйозно вивчати іноземні мови, навчання англійській мові до школи ні в якій мірі не буде зайвим.
на думку фахівців ,подібні заняття необхідні малюкам по ряду причин.Так, раннє знайомство з англійською підготує дитину для вивчення мовних тонкощів у майбутньому. Крім того,ненав'язливе навчання мови сприяє розвитку у дошкільників пам'яті і творчих здібностей.
Важливо також враховувати , що маленькі діти(приблизно до 6-річного віку) з легкістю сприймають і засвоюють фонетичні та граматичні конструкції англійської мови.Фахівці також говорять, що в цьому віці діти здатні запам'ятовувати навіть більше інформації, ніж дорослі люди.Головне, в якій формі подається матеріал і як саме проходить процес навчання.
Вчуся,граючись
Англійська мова для дітей представлена безліччю методик самої різної якості і рівней.Однак важливо враховувати, що дітям молодшого віку не підійдуть звичайні заняття для школярів.У дітей молодшого віку сприйняття чужої мови відбувається на слух і за допомогою картинок.Тому найефективнішими методиками навчання для маленьких є ті, що проходять в ігровій формі.
Не варто забувати, що у малят зовсім інша мотивація, ніж у дорослих.Їм ще невідомо прагнення до успіху, бажання до вдосконалення, їх може зацікавити тільки одне - гра! Тому підкреслимо, що процес вивчення англійської мови у малюків піде значно легше, якщо він буде проходити у вигляді навчальної та розвиваючої гри. Вона повинна стимолювати у дитини візуальне і слухове сприйняття іноземної мови.
Під час гри - навчання малюків викладачі англійської мови використовують мультфільми,оповідання, пісеньки,лічилки,вірші, рухливі ігри, змагання, забавні конкурси. Осягати ази спілкування англійською мовою маляті буде легше, беручи участь в невеличких сценках або спостерігаючи за грою лялькового театру.
Основний принцип навчання на заняттях англійської мови для малюків - це освоєння англійської як рідної, тобто дитина спочатку слухає і сприймає матеріал на слух, потім намагається повторити, а потім - почати говорити.
Пісеньки, лічилки і вірші допомагають малюкам вивчати вимову, ритм мови,а також запам'ятовувати деякі ключові фрази в контексті. Це дозволяє дітвлрі потихеньку почати вбирати ази спілкування англійською мовою, яку вони починають розуміти і використовувати задовго до того, як будуть вчитися читати і писати.
У процесі навчання дітей можуть також зацікавити і захопити книжки-розмальовки, яскраві картинки,кубики,різнокольорові олівці, фломастери та папір, а також фарби та іграшки.